Over Ons

Roel Schuurbiers
Directeur Schadeverzekeringen | Adviseur schade particulier | Adviseur schade zakelijk
roel@eac-advies.nl

Lizhaira Vlijt
lizhaira@eac-advies.nl

Ellen Sinke
Ondersteuner hypotheken & leven | Ondersteuner schadeverzekeringen
ellen@eac-advies.nl

Nancy Brummel
Adviseur levensverzekeringen | Ondersteuner hypotheken
nancy@eac-advies.nl

Hendrie Kroes
Hypotheekadviseur | Financieel adviseur | Adviseur schade zakelijk | DGA
hendrie@eac-advies.nl

Luuk Brink
Hypotheekadviseur | Financieel adviseur | Adviseur schade zakelijk | DGA
luuk@eac-advies.nl

Angelique Plender
Secretaresse | Grafische vormgeving | Social media
angelique@eac-advies.nl